Стара ванна у квартирі – дуже популярне явище серед населення міста Тернопіль.

Щоб отримати новеньку ванночку потрібно заплатити у магазині шалену суму. Пенсіонери та вчителі таких коштів не мають, то замовляють послугу реставрація ванн тернопіль. Відновлення ванни вартує дешевше та швидше, ніж новенька з магазину зі всіма податками.

Vanna по Українськи: реставрація ванн

Слід розуміти, нова ванна це не свято, а ціла морока.

Потібно розбити весь ремонт у ванній, замінити всі труби та пропіленові і лише тоді встановлювати ванну з магазину. По ціні вийде недешево+робота майстрів, самі розумієте ціна буде 10-15 тисяч гривень.

Проте тернопільські умільці придумали новий спосіб реставраці ванни за кілька годин. Для цього вони беруть наждак, соду та починають її знежирювати. Після цього вона має висохнути (це можна побачити на YouTube) та починають фарбувати. Цей метод реставрації ванни тернопіль називається акриловий або стакриловий. Суть його в тому, що ми не просто реставруємо стару ванну, а робимо нову акрилову по ціні в 10 разів менше. Зацікавило?

Безумовно, слід обрати якісного майстра, який не буде алкоголіком, щоб нормально виконав реставрацію ванни. Для цього є кілька фірм в м.Тернопіль. Проте ми рекомендуємо Сергія. Він працює на ринку понад 7 років, знає всі нюанси та тонкощі реставрації ванни, має свій сайт реставратор, тому йому довіряють.

Більше того, реставрація ванн тернопіль займе всього кілька годин. Помитись у ванні можна буде за 2-4 дні, коли акрил висохне.

Проте слід пам’ятати кілька основних правил: не мати ванну фейрі чи галою, не залишати в ній бруду та не прати.