Почнемо з того, що ця ліцензована компанія з надання юридичних послуг має цілий штат різнопланових фахівців в сфері надання юридичних послуг у господарському, корпоративному, податкову, цивільному та інших направленнях права.

Перед усім діяльність компанії націлена на успішний старт та подальший розвиток Вашого бізнесу. Спеціалісти завжди використовують індивідуальний підхід до кожної компанії чи клієнта, враховуючи всі його вимоги та побажання.

Юридичні послуги з реєстрації підприємств від компанії ЮСТРАОсь наприклад нові зміни до реєстрації змін до статуту ТОВ або ТВД у зв’язку з приведенням його у відповідність до чинного Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» можуть викликати багато проблем у простих підприємців та компаній. Саме тому слід звернутися до юридичної компанії ЮСТА https://yustra.com.ua/uk/pereregistracia/ooo_tov_chp/ustava-ooo/ за кваліфікованою юридичною допомогою для уникнення проблем із законом. Так, до сімнадцятого червня наступного року статути ТОВ і ТДВ мають бути приведені у відповідність до Закону про Товариства для уникнення судових справ і штрафів.

Відштовхуючись від третього пункту Прикінцевих та перехідних положень вище зазначеного закону, протягом року з дня набрання чинності Законом про Товариства положення Статуту ТОВ і ТОВД, що не відповідають змінам Закону про Товариства, є чинними в частині, що відповідають законодавству станом на день набрання офіційної чинності Законом про Товариства. Крім того, цей пункт не застосовується після внесення змін до Статуту ТДВ і ТОВ.

Слід зазначити, що Закон про Товариства містить нові вимоги до змісту Статутів ТДВ і ТОВ. Саме тому професійні спеціалісти компанії ЮСТРА розроблять проект Статуту Товариства, який буде повністю дотримуватись вимог Закону про Товариства, він буде досить ефективним і гнучким інструментом для усіх Учасників Товариства. У той же час положення нового Статут будуть доповнені і змінені на підставі вимог і стану справ кожного Товариства, Учасники якого звернулись за допомогою в юридичну компанію ЮСТРА.